מערכת פעילויות

לצפייה בחוברת הפעילויות של עמותת שלהב"ת >

הרצאות וחוגים

יום א'

 
 
התעמלות בריאותית אורלי פלטנר 08:15 - 09:15 קומה 1-
ספרדית (מתחילים/מתקדמים) אינס נדלמן 09:00/11:00 ספרייה
ללמוד תנ"ך עכשיו ד"ר חנה כהן ידען 09:00 - 10:30 מ. תרבות
יוגה קוראנית צילה הברמן 09:30 - 10:15 קומה 1-
התעמלות על כיסאות דניאל גרוס 10:30 - 11:30 קומה 1-
 
פלדנקרייז דניאל גרוס 11:30 - 12:30 קומה 1-
 
הפרלמנט
מרצים שונים
מנחה: יעקב שורר 17:00 - 18:30 מ. תרבות
טניס שולחן 16:00 - 19:00 קומה 1-
   
מקהלת הבית שלהבת-רון יורם גרזון 18:45 - 20:45 מ. תרבות
 

יום ב'

ערבית מתחילים גור ברקאי 08:30 - 10:00 קומה 1-
הליכה נורדית הלה קובר 07:00 - 08:00 בחוץ
יוגה הילה יוסף 07:10 - 08:00 קומה 1-
ערבית מתקדמים גור ברקאי 10:00 - 11:30 ספרייה
 
 
 
 
 
 
טניס שולחן 16:00 - 19:00 קומה 1-
       
ציור לובה גורביץ 18:30-16:30 ח. קרמיקה
חוג האזנה למוזיקה קלאסית מרצים שונים 18:00-16:30 מ. תרבות
 

יום ג'

 
התעמלות בריאותית אורלי פלטנר 08:00 - 09:00 קומה 1-
אדריכלות רן שהם 09:00 - 10:30 מ. תרבות
ברידג' יעקב בן מרדכי 09:30 - 12:30 קומה 1-
יוגה דאנס עדנה לב ארי 10:30 - 11:30 חדר כושר
יידיש - כל העולם במה מירי ררגנדורפר 11:30 - 13:00 ספרייה
טניס שולחן 16:00 - 19:00 קומה 1-
סדנת עיסת נייר מאור טולדו 16:30 - 18:30 ח. קרמיקה
סדנת פוטותראפיה שחר עדי 17:00 - 18:30 ספרייה
מפגשי ספרות טלי גבע 17:00 - 18:0 סנוזלין

יום ד'

   
   
   
יוגה הילה יוסף 07:30 - 08:15 קומה 1-
   
 
קבוצת מחול מיה בקר 08:50 - 10:00 קומה 1-
מקרמה רעות אתרוגי 09:00 - 10:30 סנוזלין
גרמנית מתחילים רינת דוברט 11:00 - 12:00 סנוזלין
 
קורס איטלקית פייטרו קונטי 10:30 - 12:00 ספרייה
טניס שולחן 10:00 - 12:00 קומה 1-
גרמנית מתקדמים רינת דוברט 12:30 - 13:30 מ. תרבות
ברידג' מתחילים מלכה הדרי 16:30 - 18:00 קומה 1-
 
   
ויטראז' עמנואל זוהר 16:30 - 18:30 ח. קרמיקה
   
   
 

יום ה'

אנגלית מתחילים גור ברקאי 09:00 - 10:30 ספרייה
התעמלות בריאותית אורלי פלטנר 08:15 - 09:15 קומה 1-
אנגלית מתקדמים גור ברקאי 10:30 - 12:30 ספרייה
טניס שולחן 09:30 - 12:00 קומה 1-
לימוד 929 סוגיות בתנ"ך (פעם בחודש) שמעון סנה 10:30 - 11:30 סנוזלין
 
ריקודים סלונים - מתקדמים טל פלד 12:00-13:00 קומה 1-
ריקודים סלונים - מתחילים טל פלד 14:00-13:00 קומה 1-
חוג ציור לובה גורביץ 16:30 - 18:30 ח. קרמיקה
   

מועדון בריאות וכושר

יום א'

התעמלות קבוצתית אייל ישראלי 07:00 - 11:00 חדר כושר
התעמלות קבוצתית אייל ישראלי 16:00 - 18:00 חדר כושר

יום ב'

התעמלות קבוצתית נדב שאנן 07:00 - 09:00 חדר כושר

יום ג'

התעמלות קבוצתית אולגה מרקוס 07:00 - 09:00 חדר כושר

יום ד'

התעמלות קבוצתית אייל ישראלי 07:00 - 11:00 חדר כושר
התעמלות קבוצתית אייל ישראלי 16:00 - 19:00 חדר כושר

יום ו'

התעמלות קבוצתית נדב שאנן 07:00 - 09:00 חדר כושר