אודות

שלהב"ת הינה מוסד ציבורי ללא כוונת רווח, שהוקמה על מנת לתכנן, לפתח ולספק שירותי רווחה וחברה קהילתיים לאוכלוסיה המבוגרת בקרית טבעון והסביבה.

חזונה -ליצור חברה בה לאוכלוסיית המבוגרים ביישוב דימוי חיובי ואיכות חיים טובה. חברה שתאפשר את שילובם ומעורבותם בענייניה, ותעמיד לרשותם ולרשות משפחותיהם מערכות שירותים יעילות, נגישות ואיכותיות.
 
ייעודה- יצירת תנאים שיבטיחו לאוכלוסיה זו בריאות טובה, רווחה, בטחון, יצירתיות ועשייה, עצמאות, חיים של כבוד, מימוש עצמי והתבגרות מוצלחת. כל זאת, על ידי פיתוח מודל מוביל ויוזמה תורמת של רשתות תמיכה סעודית, חברתית ותרבותית לסיפוק צרכיה ושיפור מעמדה של אוכלוסיית המבוגרים בקרית טבעון והסביבה. יצירת תשתית איתנה ומתחדשת של תכניות ושירותים לאוכלוסיה המבוגרת באמצעות תכנון ופיתוח מסגרות ושרותים מקוריים, חדשים, חדשניים ואיכותיים לאוכלוסיית היעד.
 
מטרותיה- הרחבה שיטתית ושיפור מתמיד של שירותים קיימים, טיפוחם והעלאת רמתם ואיכותם, למען האטת הזקנה ומילוי ימיה ושנותיה בפעילות יצירתית ומגוונת. כל אחד לפי יכולתו, נטיותיו ומשאת נפשו ובעיקר שפעילות כזו תקנה איכות חיים, בריאות ונינוחות.
 
עקרונות הביצוע- להשגת מטרותיה הקימה העמותה מוסדות ומועדונים רבים המציעים שפע של פעילויות למילוי שעות הפנאי בהנאה תוך הקפדה על  תמחור נמוך השווה לכל נפש. ניהולם והפעלתם נעשית באמצעות צוות עובדים קבוע ומסור ומספר רב של מתנדבים העושים עבודה נפלאה למען קהילתם.

צוות העמותה:

אלי פוליאקוב - מנהל העמותה

אלי פוליאקוב - מנהל העמותה

תפקידי מנכ"ל העמותה: •אחראי על תפעול ואחזקה של רשת השירותים המסופקים על ידי העמותה. •סיוע להנהלת העמותה בגיבוש מדיניות בנושאי זקנה. •כינוס חברי ההנהלה ואחריות על סדר היום של ישיבות הנהלה.

להמשך קריאה

יעקב שלו - יו

יעקב שלו - יו"ר העמותה

יעקב שלו, נבחר לתפקידו כיו"ר העמותה בתאריך 22/11/2016. הועד המנהל בראשות יו"ר העמותה מתווה את חזון העמותה ומכונן את מדיניותה הארגונית. שוקד על בניית תוכניות פיתוח ומתכנן יחד עם מנכ"לית העמותה את היעדים והדרכים להשגתם.

להמשך קריאה

חברי הועד המנהל:

שמעון הגר

שמעון הגר - גזבר העמותה

 נורית גל

נורית גל - רכזת משותפת של המכללה

גדי בתר

גדי בתר - מרכז ומנחה ערבי זמר - תרבות וחברה וכן רכז החוג לערבית

זאב מזור

זאב מזור - עורך ומנחה תוכנית קונצרטים, יועץ בנושאי הגברה והקרנה.

מערך השירותים:

צביה מזרחי

צביה מזרחי - מנהלת מועדון מופ"ת - בחברותא

נטשה שטיין

נטשה שטיין - מנהלת מרכז יום

משה אמסלם

משה אמסלם - מנהל קהילה תומכת