אודות

עמותת שלהב"ת הוקמה ב-1984. 

ייעוד:

שלהב"ת היא בית שמקדם איכות חיים מיטבית ומשמעותית ומהווה מרכז המתכנן, מפתח ומספק מענה, מידע, תוכן ושירותים מגוונים לצרכי האוכלוסייה המבוגרת בקרית טבעון והסביבה.

חזון:

שלהב"ת תהיה בית שוקק חיים, מזמין, נגיש, נעים ומכבד לכל מבוגר. כל אדם יוכל למצוא בבית זה אוזן קשבת, פעילות מתאימה והזדמנות להפגת בדידות ויצירת איכות חיים מיטבית ומשמעותית.

שלהב"ת תהיה מרכז ידע מקצועי המתמחה בתחומי החיים הרלוונטיים לאוכלוסייה המבוגרת, תהווה מוקד לכל פנייה הקשורה לצרכי חייהם ותכווין לפתרונות קיימים. שלהב"ת תיזום מהלכים שיקדמו את איכות החיים המיטבית של האוכלוסייה המבוגרת ותעודד יזמויות נוספות בתחום.

שלהב"ת הינה שותף אסטרטגי של  המועצה המקומית קריית טבעון לקביעת מדיניות קידום האוכלוסייה המבוגרת, וזרוע ביצועית ליישום והפעלת התוכניות וסל השירותים המוצע עבורה.

 

ערכים:

כבוד לאדם – הכבוד לאדם יתבטא באמפטיה, חמלה, רגישות, סבלנות והכרה בערך הניסיון וחוכמת החיים שצבר אדם בחייו.

הזכות להגשמה עצמית והתפתחות אישית – אנו מאמינים בחופש הבחירה של האדם בפעילות שתצור ערך ומשמעות עבורו בכל גיל ושלב, ברמה הפיזית, האינטלקטואלית והרוחנית.

מעורבות, אכפתיות ותרומה לקהילה – חברי קהילת שלהב"ת מעורבים ביומיום של העמותה ופועלים בהתנדבות ועזרה הדדית מתוך אכפתיות למקום.

נגישות שלהב"ת תשאף לאפשר לכל אדם, ככל האפשר, לקחת חלק ולהשתתף בפעילויות השונות.

שרותיות: העובדים והמתנדבים יפעלו לאור גישה הכוללת  נכונות ומאמץ לתת שירות מקצועי ואדיב.

יוזמה וחדשנות שלהב"ת תקדם מהלכים, תיזום פרויקטים ותוכניות ותעודד יוזמות לטובת האוכלוסייה המבוגרת. שלהב"ת תהיה מעודכנת, מקצועית ומעורה בחדשנות הקיימת בתחום ותפעל להנגשת ידע זה לאוכלוסייה המבוגרת.

 

צוות העמותה:

אלי פוליאקוב - מנהל העמותה

אלי פוליאקוב - מנהל העמותה

תפקידי מנכ"ל העמותה: •אחראי על תפעול ואחזקה של רשת השירותים המסופקים על ידי העמותה. •סיוע להנהלת העמותה בגיבוש מדיניות בנושאי זקנה. •כינוס חברי ההנהלה ואחריות על סדר היום של ישיבות הנהלה.

להמשך קריאה

יעקב שלו - יו

יעקב שלו - יו"ר העמותה

יעקב שלו, נבחר לתפקידו כיו"ר העמותה בתאריך 22/11/2016. הועד המנהל בראשות יו"ר העמותה מתווה את חזון העמותה ומכונן את מדיניותה הארגונית. שוקד על בניית תוכניות פיתוח ומתכנן יחד עם מנכ"לית העמותה את היעדים והדרכים להשגתם.

להמשך קריאה

חברי הועד המנהל:

שמעון הגר

שמעון הגר - גזבר העמותה

 נורית גל

נורית גל - רכזת משותפת של המכללה

גדי בתר

גדי בתר - מרכז ומנחה ערבי זמר - תרבות וחברה וכן רכז החוג לערבית

זאב מזור

זאב מזור - עורך ומנחה תוכנית קונצרטים, יועץ בנושאי הגברה והקרנה.

מערך השירותים:

נטשה שטיין

נטשה שטיין - מנהלת מרכז יום

שירלי מיימון

שירלי מיימון - מנהלת מועדון מופ"ת - בחברותא

משה אמסלם

משה אמסלם - מנהל קהילה תומכת